П'ятниця, 17 січня 2020 14:59

Голосування за проєкти Громадського бюджету

Шановні уманчани, повідомляємо про початок наступного етапу реалізації Громадського бюджету, а саме - "Голосування за проєкти".

Віддати свій голос ви зможете, скориставшись будь-яким із способів:

1. В режимі онлайн, зареєструвавшись на на платформі eDEM. Для цього необіхно мати власний електронний цифровий підпис (ЕЦП), карту Ощадбанку або Приватбанку. Відеоінструкція.
  2. В режимі онлайн, скориставшись VoteForCityBot прямо з вашого телефону, використовуючи програму Viber. Інструкція.
  3. Особисто в терміналі Приватбанку.

Щодо голосування через термінали ПриватБанку:

Щоб скористатись функцією голосування, потрібно авторизуватись в терміналі за допомогою картки Приват Банку, або фінансового номеру телефону (того, що прив'язаний до цієї картки). Потім серед сервісів обрати "Голосування за проекти міст". Відкриється перелік проектів. Потрібно обрати потрібний і натиснути "Підтримати".