banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Понеділок, 20 січня 2020 16:21

Приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

Ваша оцінка
(1 Голос)

001 1 EUГендерна рівність є складовою концепції прав людини щодо жінок та чоловіків, у тому числі і різних груп людей, які мають відмінні потреби, а тому й способи та підходи до врахування їхніх запитів мають бути різними.

Місто Умань офіційно висловило згоду дотримуватися принципів Європейської Хартії прийнявши рішення Уманської міської ради «Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад». Міський голова Олександр Цебрій підписав заяву про приєднання до Європейської Хартії, визначено контактну особу, яка повідомлятиме про здійснені у місті заходи у сфері забезпечення рівності між жінками і чоловіками.

Відповідні документи для розгляду щодо приєднання до Європейської Хартії направлено до виконавчої дирекції ВАОМС «Асоціація міст України».

 

Прочитано 102 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80