Середа, 29 січня 2020 14:31

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

29 січня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проєкти рішень «Про  зарахування Уманській районній державній адміністрації вартості виконаних ремонтних робіт орендованих приміщень в рахунок орендної плати», «Про передачу   УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» новозбудованих основних засобів» та перелік звернень юридичних і фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Трум А.В.