П'ятниця, 07 лютого 2020 16:01

В Умані визначено переможців громадського бюджету

07 лютого 2020 року відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету міста Умань, на якому підвели підсумки етапу визначення громадської думки.

Впровадження громадського бюджету в м. Умань відбувається вперше, і на реалізацію якого у міському бюджеті передбачені кошти в сумі 500 тис. грн.

До останнього етапу, а саме визначення громадської думки, було допущено три проекти:

1. Тренажерний зал "Здоров'я" НВК №17;
2. Особливі діти поруч;
3. Арт-проєкт Мальована Умань.

Голосування за проєкти проводилось на Єдиній платформі місцевої електронної демократії «Е-DEM», де процес голосування відбувався в автоматичному режимі і є незалежним від стороннього впливу.

Близько двох тисяч уманчан взяли участь у голосуванні.

За результатами голосування та відповідно до пункту 5 розділу Ⅴ Положення про громадський бюджет міста Умань, яким передбачено визначення переможців, на засіданні Координаційної ради з питань громадського бюджету міста Умань проєктами-переможцями визначено:

1. Проєкт «Особливі діти поруч» з кошторисом 127 тисяч гривень, автором якого є Кисельова Софія Володимирівна;
  2. Проєкт «Арт-проєкт Мальована Умань» з кошторисом 64 тисячі 236 гривень, автором якого є Красновид Юлія Володимирівна.

Ці проєкти будуть реалізовуватись структурними підрозділами органів місцевого самоврядування міста Умань у 2020 році.

Yes