banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

П'ятниця, 07 лютого 2020 16:01

В Умані визначено переможців громадського бюджету

Ваша оцінка
(0 голосів)

07 лютого 2020 року відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету міста Умань, на якому підвели підсумки етапу визначення громадської думки.

Впровадження громадського бюджету в м. Умань відбувається вперше, і на реалізацію якого у міському бюджеті передбачені кошти в сумі 500 тис. грн.

До останнього етапу, а саме визначення громадської думки, було допущено три проекти:

1. Тренажерний зал "Здоров'я" НВК №17;
2. Особливі діти поруч;
3. Арт-проєкт Мальована Умань.

Голосування за проєкти проводилось на Єдиній платформі місцевої електронної демократії «Е-DEM», де процес голосування відбувався в автоматичному режимі і є незалежним від стороннього впливу.

Близько двох тисяч уманчан взяли участь у голосуванні.

За результатами голосування та відповідно до пункту 5 розділу Ⅴ Положення про громадський бюджет міста Умань, яким передбачено визначення переможців, на засіданні Координаційної ради з питань громадського бюджету міста Умань проєктами-переможцями визначено:

  1. Проєкт «Особливі діти поруч» з кошторисом 127 тисяч гривень, автором якого є Кисельова Софія Володимирівна;
  2. Проєкт «Арт-проєкт Мальована Умань» з кошторисом 64 тисячі 236 гривень, автором якого є Красновид Юлія Володимирівна.

Ці проєкти будуть реалізовуватись структурними підрозділами органів місцевого самоврядування міста Умань у 2020 році.

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Прочитано 211 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80