Четвер, 13 лютого 2020 15:14

Відбулося засідання міжвідомчої комісії міської ради з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в місті Умань

13 лютого відбулося засідання міжвідомчої комісії міської ради з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в місті Умань, яке провела заступник міського голови Юлія Малішевська.

Про проведені заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення за 2019 рік прозвітувалися: секретар комісії, інспектор праці, представники Уманського міського центру зайнятості та Пенсійного фонду. В обговоренні питань щодо необхідності дотримання роботодавцями законодавства про працю взяли участь: начальник управління праці та соціального захисту населення, депутат Уманської міської ради, член громадської ради, представники структурних підрозділів Уманської міської ради.

На завершення комісією був прийнятий план заходів щодо протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення на 2020 рік.

Yes