banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Понеділок, 17 лютого 2020 09:37

Уманчани відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Ваша оцінка
(0 голосів)

15 лютого уманська громадськість, керівництво міста та району, воїни-інтернаціоналісти та представники громадських організацій вшанували учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день 31 рік тому було виведено радянські війська з Афганістану.

В м. Умань проживає близько 400 осіб, які виконували свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав, з них 142 особи з інвалідністю внаслідок війни та 4 сім’ї загиблих уманчан  в Афганістані.

Міський голова Олександр Цебрій привітав учасників мітингу з визначною датою та зазначив: «Подвиги учасників бойових дій – це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю та шаною звертаємось до тих, хто живе поряд».

Також Олександр Володимирович вручив почесні грамоти та матеріальну допомогу учасникам бойових дій і родинам загиблих.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих у військових конфліктах та поклали вінки і квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Заходи продовжились в актовій залі педагогічного коледжу «Вечором пам’яті» за участю учасників бойових дій та студентської молоді.

В цей день до могил воїнів-афганців, обеліску Слави і пам’ятного знаку загиблих уманчан на Сході України були покладені вінки та квіти.

Довідково: В м. Умань проживає близько 400 осіб, які виконували свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав, з них 140 осіб з інвалідністю внаслідок війни та 2 сім’ї загиблих уманчан  в Афганістані.

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

 

Yes

Yes

Yes

Yes

Прочитано 145 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80