Понеділок, 24 лютого 2020 11:39

Відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів

21 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проєкти рішень «Про затвердження звіту про використання коштів цільового фонду Уманської міської ради за 2019 рік», «Про  виконання міського бюджету м. Умань за 2019 рік»,  «Про  затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за період з 01 січня по 31 грудня  2019  року»,  «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 року № 2-71/7 «Про міський бюджет м. Умань на 2020 рік», «Про  затвердження Програми управління місцевим боргом міського бюджету м.Умань на 2020 рік», «Про  погодження інвестиційної програми УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2020 рік», «Про  затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти відділом житлово-комунального господарства Уманської міської ради» та «Про  затвердження Порядку використання коштів, передбачених в міському бюджеті м. Умань для надання фінансової підтримки на покриття збитків від основної діяльності УКП «Уманьтеплокомуненерго».

В роботі комісії взяли участь начальник фінансового управління Петриченко А.В., заступник начальника фінансового управління Новосельцева І.Ю., начальник відділу планування доходів бюджету та фінансів установ виробничої сфери фінансового управління Опенько В.А., директор УКП «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» Христинець В.Г. та заступник начальника відділу ЖКГ Загородній В.Б.