Вівторок, 25 лютого 2020 16:57

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

25 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проєкти рішень «Про звіт міського голови за 2019 рік», «Про погодження інвестиційної програми УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2020 рік»,  «Про надання  КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ дозволу на отримання кредитного ліміту на  поточний рахунок», «Про затвердження передавального акта нематеріальних активів (основних засобів), інших необоротних матеріальних активів (МШП), виробничих запасів, паливно-мастильних матеріалів, запасних частин Автогосподарства відділу охорони здоров’я Уманської міської ради», «Про затвердження передавального акта нематеріальних активів (основних засобів) та інших необоротних активів (МШП) УМАНСЬКОГО МІСЬКОГО ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ЦЕНТРУ МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ», «Про затвердження Програми капітального ремонту та реконструкції житлового фонду м. Умань на 2020-2023 роки», «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в міському бюджеті м. Умань для надання фінансової підтримки на покриття збитків від основної діяльності УКП«Уманьтеплокомуненерго», «Про розгляд петиції Герваса О. Ю.», «Про надання згоди на приймання з державної у комунальну власність територіальної громади міста Умань трансформаторної підстанції та ЛЕП за адресою: вул. Дерев’янка, 17А», «Про надання дозволу відділу освіти на відчуження автомобільних акумуляторних батарей», «Про безоплатну передачу дитячих майданчиків з балансу КП «УМАНСЬКЕ РЕУ №3» на баланси ОСББ (вул. Пролетарська, 4; вул. Комарова, 4; вул. Комарова, 17», «Про безоплатну передачу Кардашиній М.О. комплекту імплантів для артроскопії», «Про втрату чинності рішень Уманської міської ради від 17.06.2016 № 3.39-13/7 та 29.08.2017 № 3.35-35/7», «Про безоплатне приймання майна у комунальну власність територіальної громади міста Умань (лавки)», «Про затвердження Переліку юридичних осіб публічного права Уманської міської ради та майна комунальної власності територіальної громади міста Умані у новій редакції»,  «Про припинення шляхом ліквідації КП «УМАНСЬКА МІСЬКА ДИРЕКЦІЯ КІНОМЕРЕЖІ», «Про втрату чинності рішення Уманської міської ради від 28.08.2018  № 5.31-52/7» та перелік звернень юридичних і фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник відділу охорони здоров’я Семенець А.С.,   директор УКП «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» Христинець В.Г., начальник відділу ЖКГ Харченко В.П., начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В.,  головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Трум А.В. та головний бухгалтер КП «Уманьводоканал» Манухіна С.П.