Четвер, 27 лютого 2020 15:36

Засідання координаційної ради по оздоровленню, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді

27 лютого під головуванням заступника міського голови Жанни Лозінської відбулось засідання координаційної ради по оздоровленню, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді.

На засіданні затверджено план роботи координаційної ради та розглянуто питання щодо проведення підготовчої роботи щодо початку літньої оздоровчої кампанії.

Довідково:

В 2020 році на проведення оздоровчої кампанії з міського бюджету  виділено 445,1 тис. грн., в тому числі 295 тис. грн. на оздоровлення і відпочинок у пришкільних таборах, 96 тис. грн. на придбання путівок для дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та 54,1 тис. грн. на оздоровлення дітей в літньому оздоровчому таборі санаторного типу «Мрія».

Yes