Вівторок, 17 березня 2020 14:44

74 позачергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання

17 березня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 74 позачергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання.

На сесії прийнято рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету м. Умань на 2020 рік в частині перерозподілу видатків загального та спеціального фондів міського бюджету. Яким передбачено виділити з міського бюджету 4,4 млн. грн для забезпечення готовності лікарні до роботи в умовах ускладнення епідемічної ситуації.

Депутати Уманської міської ради підписали звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення КНП «Уманська міська лікарня» необхідним обладнанням: апарати штучної вентиляції легенів, кисневі концентратори, тест-системи, пересувні рентген-апарати, безконтактні термометри, пульсоксиметри, захисна екіпіровка – костюми із водонепроникного матеріалу, окуляри, маски, рукавички, бахіли, маски-респіратори.

Олександр Володимирович дав доручення вивчити питання запровадження податкових канікул для суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців, та підприємств) на період карантину.

На сесії були присутні 24 депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.

Yes Yes