Вівторок, 24 березня 2020 08:31

75 позачергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання

23 березня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 75 позачергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання.
На сесії прийняте рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 р. № 2-71/7 «Про міський бюджет м. Умань на 2020 рік», яким передбачено виділити кошти з міського бюджету на медичні заклади міста Умань:
 • 210 тис. грн для організації харчування медичного персоналу та осіб, які знаходяться на лікуванні в умовах ускладнення епідемічної ситуації;
 • 2,5 млн. грн для придбання апаратів штучної вентиляції легенів;
 • 1 млн. 043 тис. грн для придбання дезінфекційних засобів та засобів індивідуального захисту для медичного персоналу.
Також передбачено виділити 909 810 грн для забезпечення функціонування установ та закладів сфери соціального захисту міста в умовах ускладнення епідемічної ситуації (для придбання дезінфекційних засобів, виробів медичного призначення та засобів індивідуального захисту для працівників), а також забезпечення продуктами харчування Центру інтегрованих соціальних послуг.

Yes Yes