Четвер, 23 квітня 2020 09:16

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

22 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проєкти рішень «Про передачу ОСББ витрат на капітальний ремонт (заміну) віконних блоків в під’їздах житлових будинків», «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК»  витрат за 2019 рік, понесених на капітальний ремонт  вулично-дорожньої мережі», «Про передачу   КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на капітальний ремонт (заміну) дверних та  віконних блоків  в під’їздах житлових будинків», «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» дорожніх огороджувальних конструкцій», «Про передачу ОСББ витрат на капітальний ремонт пасажирських ліфтів», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ витрат на капітальний ремонт покрівлі корпусу А-4 за адресою: Шевченка, 46», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ витрат на капітальний ремонт терапевтичного відділення за адресою: вул. Шевченка, 50», «Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» витрат на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в житлових будинках», «Про передачу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ  «КОМУНАЛЬНИК» витрат на поліпшення  мережі вуличного освітлення», «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» витрат за 2018-2019 роки, понесених на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі», «Про передачу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ  «КОМУНАЛЬНИК» основних засобів», «Про внесення змін до Порядку реалізації Програми підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)  в м. Умань на 2019 -2020 роки», «Про надання згоди на безоплатне приймання майна в комунальну власність територіальної громади міста Умань (одяг, медикаменти, матеріали)», «Про безоплатну передачу Уманському лабораторному відділенню ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» майна комунальної власності», «Про безоплатну передачу з балансу виконкому на баланс КНП ЦПМСД технічної документації на об’єкт нерухомості», «Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році (вул. Кизила Андрія, 3 б)»,  «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі, танцювального майданчика за адресою:вул. Кизила Андрія, 3 б»,  «Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році (вул. Незалежності, 9/8)»,  «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових підвальних приміщень в будинку за адресою: вул. Незалежності, 9/8»,  включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році (вул. Шевченка, 9)», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові приміщення за адресою: вул. Шевченка, 9», «Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2020 році (вул. Пушкіна, 27, секц.ІІІ )», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлові приміщення за адресою: вул. Пушкіна, 27, секц.ІІІ.», «Про внесення доповнень до  рішень Уманської міської ради від 20.12.2019  № 3.30-71/7 та № 3.31-71/7», «Про передачу з балансу КНП «Уманський міський ЦПМСД» на баланс КНП «Уманська міська лікарня» нерухомого майна комунальної власності» та перелік звернень фізичних і юридичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В.,  заступник начальника відділу ЖКГ Загородній В.Б. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Шабанов К. Є.