П'ятниця, 24 квітня 2020 11:07

Уманський центр служби крові у період карантину працює в штатному режимі

У зв’язку з карантинними заходами, пов’язаними з COVID-19, в м. Умань відчутно зменшилась кількість донорів крові.

На сьогодні кількість пацієнтів, які щодня потребують донорської крові та її компонентів, не зменшується.

Щоденно лікарі закладів охорони здоровʼя міста та Уманського району здійснюють невідкладні операції, під час яких необхідні переливання еритроцитів чи плазми крові. Таких переливань компонентів крові потребують хворі з акушерсько-гінекологічними патологіями, кровотечами, онкозахворюваннями, постраждалі в ДТП.

Заради порятунку життя інших людей та для підтримання достатніх запасів крові КНП «Уманський центр служби крові» запрошує жителів міста та району здати кров.

При бажанні, донором може бути кожна людина віком від 18 років, яка веде здоровий спосіб життя, повноцінно харчується та не має захворювань, що передаються через кров.

Прийом донорів з 08.30 до 13.00 год. за адресою: м. Умань, провулок Аркаса (Урицького), 4, при наявності паспорта громадянина України.

Враховуючи обмеження роботи міського транспорту через карантин, для донорів, які проживають у віддалених районах міста і погодили з реєстратурою час здачі крові, підвезення проводиться транспортом закладу служби крові.

Не всі можуть врятувати людство від коронавірусу, але кожна здорова людина може врятувати чиїсь життя, здавши кров!

Будьте всі здорові та тримаймося разом!