Понеділок, 27 квітня 2020 15:41

Відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо – економічної політики

24 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо – економічної політики на якому розглянули проєкти рішень «Про зміни до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік», «Про  затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради у новій редакції» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.05.2019 р. № 3.4-62/7 «Про місцеві податки і збори».

В роботі комісії взяли участь заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник фінансового управління Петриченко А.В., начальник відділу планування доходів бюджету та фінансів установ виробничої сфери фінансового управління Опенько В.А., начальник відділу-адміністратор відділу адміністративних та дозвільних процедур Гущина І.О., начальник  Уманського управління Головного управління ДПС у Черкаській області Сліпченко В.В. та головний спеціаліст відділу взаємодії з депутатами Гусак І.М.