Четвер, 25 червня 2020 16:25

Напередодні Дня молоді міський голова Олександр Цебрій привітав найкращих представників молоді міста Умань

За вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики в області, активну громадську позицію та з нагоди Дня молоді Почесною грамотою управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та подарунком від Уманської міської ради були нагороджені:

1. Дмитро Безверхній, провідний фахівець Центру культури і дозвіля «Гаудеамус» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, молодий письменник, автора книг: «Порцеляновий  погляд», «Життя було вчора»,  «Алеями людських почуттів» та ін., координатор проєкту «Клуб анонімних авторів» в м.Умань.
  2. Андрій Деренюк , молодіжний активіст, керівник ініціативної групи молоді «Street culture Uman».
  3. Микола Компанієць, студентський координатор гендерного освітнього центру факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики, активну громадянську позицію та з нагоди Дня молоді Подяку міського голови м.Умань та подарунок вручено:

1. Валентину Васильовичу Білошкурському, директору міського Будинку культури ім. Ю.Смолича;
  2. Тетяні Іванівні Галді, бібліотекарю Центральної бібліотеки для дорослих Уманської міської централізованої системи бібліотек;
  3. Валентині Володимирівні Пастух, студентці факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва;
  4. Анні Володимирівні Сєбєлєвій, практичному психологу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Уманської міської ради, ментору регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

За високий професіоналізм, сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, вагомий внесок у розвиток громади міста, активну громадянську позицію, з нагоди Дня молоді та Дня медичного працівника Подяку міського голови та подарунок вручено:

1. Крістіні Павлівні Кобзі, сестрі медичній загальної практики – сімейної медицини амбулаторії №3 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМТСВА «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;
  2. Катерині Олександрівні Кріль, лікарю-стоматологу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;
  3. Лілії Іванівні Литвиновій, лікарю-неврологу дитячому КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;
  4. Вячеславу Васильовичу Моспану, лікарю-травматологу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;
  5. Анні Едуардівні Наскаловій, сестрі медичній 2-го психіатричного відділення КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

За перемогу в онлайн-конкурсі бізнес-проєктів серед молоді «Банк молодіжних ініціатив» Грамотою та подарунком нагороджено 3-х переможців:

В номінації «Умань-підприємницька» перемогу отримала Карина Бондаренко з проектом «Тематичне анти кафе Паладин»;

В номінації «Умань туристична» перемогу отримала Софія Кучер з проектом «Єдиний музейний квиток»;

В номінації «Умань-місто сталого розвитку» Наталія Левченко з проектом «Центр зайнятості та професійного розвитку молоді та молоді з особливими потребами».--

Yes