П'ятниця, 17 липня 2020 13:38

Засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету міста Умань

14 липня 2020 року закінчився етап подання проектів на Громадський бюджет міста Умань 2021 року. 17 липня 2020 року відбулось засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету міста Умань, на якому складено та затверджено реєстр поданих проектів та здійснено їх перевірку на відповідність вимогам Положення про громадський бюджет міста Умань.

За результатами перевірки один проект буде направлений на опрацювання структурними підрозділами органів місцевого самоврядування, п'ять проектів направлено на доопрацювання авторам, 7 проектів не відповідають вимогам встановленим Положенням про громадський бюджет міста Умань.