П'ятниця, 13 березня 2015 14:36

67 чергова сесія міської ради VІ скликання

1. Про виконання показників Програми економічного і соціального розвитку м. Умань за 2014 рік.
2. Про звіт щодо виконання міського бюджету за  2014 рік.
3. Про затвердження Міської програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення м. Умань на 2015 рік.
4. Про міську Програму підтримки молоді на 2015 рік.
5. Про міську соціальну програму протидії торгівлі людьми на період 2015- 2020 рр.
6. Про міську соціальну програму з утвердження гендерної рівності на період 2015-2020 рр.
7. Про надання згоди на співробітництво міської ради з Програмою розвитку ООН.
8. Про звернення депутатів  Уманської міської ради щодо звільнення з-під варти народного депутата України  Надії Савченко.
9. Про заяву депутатів Уманської міської ради про визнання Російської Федерації державою – агресором, а «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями
та інші.

На сесії були присутні 23 депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації та громадських організацій.