П'ятниця, 27 березня 2015 08:30

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

1. Про заходи щодо покращення водопостачання та водовідведення міста Умані на 2015 рік.

2. Про зміну назв об’єктів, передбачених до фінансування за рахунок коштів міського бюджету у 2015 році.

3. Про оплату робіт з благоустрою міста Умані.

4. Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів автобусним маршрутом "Залізничний вокзал – Дачі "Олександрівка".

5. Про  затвердження норми витрат теплової енергії для населення на опалення 1 кв.м.

6. Про організацію гарячого харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.

7. Про доповнення до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 26.02.2015 р. № 52 "Про встановлення батьківської плати батьків за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах №№1,6,24 на  2015 р.".

8. Про затвердження дислокації об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою м. Умань на 2015 рік.

9. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.

10. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.

та інші.