Середа, 08 квітня 2015 15:29

Відповідальність починається з мене

7 квітня, в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я, відділом у справах сім’ї та молоді міської ради спільно з благодійним фондом «Воля», волонтерами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка проведено молодіжну акцію під гаслом «Відповідальність починається з мене». Мета заходу – пропаганда та утвердження здорового способу життя, формування громадської думки з беззаперечним осудженням алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії.

Акція розпочалась флеш-мобом «Руханка» – альтернативною формою проведення дозвілля молоді з користю для здоров’я. Під час акції волонтери розповсюджували інформаційні листівки, буклети та засоби контрацепції, нагадували перехожим про те, що треба цінувати своє здоров’я, адже наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану докорінно визначає її повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Буде здоров’я – все решта додасться!