Четвер, 09 квітня 2015 14:06

Стабільна робота житлово-комунальної сфери - запорука комфортного життя громади

8 квітня чергове заняття для молоді провів Віталій Харченко, заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради. Віталій Петрович інформував студентство про проведену роботу з благоустрою міста, окреслив найближчі плани та відповів на багаточисельні запитання, що стосувались роботи ліфтів і світлофорів, ремонту доріг та житлових будинків, створення ОСББ, підвищення тарифів та ін.

Учасники заходу погодили місця прибирання міста в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку «Зробимо Україну чистою!-2015», головною метою якої є не тільки глобальне прибирання від сміття, а також збільшення відповідальності за чистоту навколишнього середовища. Адже тільки спільними зусиллями ми наведемо лад у місті!