Четвер, 09 квітня 2015 16:08

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

1. Про роботу громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону.
2. Про придбання елементів благоустрою міста Умань.
3. Про спорядження для підтримання боєготовності та ефективного виконання поставлених завдань.
4. Про затвердження складу Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.
5. Про створення архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Уманської міської ради та затвердження її Положення.
6. Про затвердження нового складу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
7. Про внесення змін та доповнень до Положення про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам м. Умань за рахунок коштів міського бюджету, затвердженого рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради від 28.08.2014 р. № 202.
8. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.
9. Про порушення клопотання з відзначення Почесною грамотою Черкаської обласної ради.
10. Про порушення клопотання з відзначення Почесною Грамотою обласної державної адміністрації.
11. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради

та інші.