Четвер, 16 квітня 2015 16:15

В Умані обрали керівний склад Громадської ради

15 квітня відбулось перше засідання новообраної Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради, на якому 44 присутні представники інститутів громадянського суспільства із 53 затверджених членів Громадської ради обирали керівний склад вищевказаного консультативно-дорадчого органу.

Після заслуховувань інформації кандидатів на керівні посади щодо їх громадської роботи в місті рейтинговим голосуванням члени Громадської ради головою обрали Сивака Володимира Миколайовича, заступника голови – Фоменко Людмилу Миколаївну, а секретаря – Волошину Лідію Єгорівну.

Також призначено дату наступного засідання на 22 квітня 2015 року, на якому планується обговорити та затвердити Положення про Громадську раду та Регламент роботи органу.

grom-r-1

grom-r-2