П'ятниця, 24 квітня 2015 10:59

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

1. Про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та заходи з підготовки підприємств і організацій міста, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

2. Про розгляд заяв з питань проведення перепланування в квартирах та житлових будинках.

3. Про заборону розширення існуючих торговельних зон та розміщення нових тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Умань.

4. Про затвердження титульних списків відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради на 2015 рік (зі змінами).

5. Про організацію харчування учнів у таборах з денним перебуванням влітку  2015 року.

6. Про винагороди міської ради обдарованим дітям-переможцям ІІІ-ІУ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін,  ІІ-ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, всеукраїнських конкурсів, змагань турнірів.

7. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам та інші.