П'ятниця, 24 квітня 2015 15:05

Уманська школа веслування – найкраща!

В Дніпропетровську завершився кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської.

В змаганнях взяли участь 413 спортсменів, з них 211 дорослих та 202 юніори. 25 команд представляли 21 область України.

Ці змагання були досить представницькими: 2 заслужені майстри спорту, 35 майстрів спорту міжнародного класу, 119 майстрів спорту України, 195 КМС.

До складу збірної команди Черкаської області увійшли вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1, а саме: Сергій Гуляйко, Наталія Мельник, Богдан Щербак, Назар Щербак, Олександр Гарань – студенти УДПУ, Роман Будков – студент УФЕУ, Юлія Юрійчук – учениця ЗОШ №3, Владислав Мегесь – учень НВК «ЗОШ №10-медична гімназія», Ярослав Фріюк – учень НВК «ЗОШ №7 – колегіум», Анна Максименко, Крістіна Малачевська – учениці НВК «ЗОШ – інтернат – педліцей», Владислав Карнаух – учень ЗОШ №14, Богдан Жовтюк – студент агротехнічного коледжу, Олександр Будков.

Юлія Юрійчук здобула бронзову нагороду у заїзді байдарок – одиночок  на дистанції 500 м.

Анна Максименко та Крістіна Малачевська здобули срібну нагороду у заїзді каное – двійок на дистанції 500 м та бронзову нагороду на дистанції 200 м.

Такий виступ є безперечним успіхом тренерів Олександра Володимировича Іщенка, Олександра Євгеновича Рожанського, Тетяни Леонівни Івасенко, Владислава Геннадійовича Грязнова, а все разом – успіх уманської школи веслування.

Вітаємо переможців та їх тренерів.