Вівторок, 12 травня 2015 16:52

Дитинства - золота пора

Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста спільно з дитячою школою мистецтв провели напередодні Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця традиційний конкурсний огляд дитячих робіт під гаслом «Людина починається з добра».

Малюнки відображають внутрішній світ дитячої доброти, бажання та готовності допомогти, співпереживати у горі, бути милосердними, жити з усім світом у злагоді і мирі.

Роботи Анжеліки Тодоренко «Сестри милосердя», Саші Синиці «Турбота», Дарини Дідуги «Твори добро», Діани Віденко «Діти під захистом Червоного Хреста», Маші Самагали «Плекаємо надію», Насті Рябокінь «Червоний Хрест за мир», Лілі Козоріз «Разом нас багато», Вікторії Ярчук «Допомога Червоного Хреста», Данаї Домбровської «Ми разом», Анни Зрайченко «Допоможемо постраждалим» поповнили колекцію кращих малюнків, які знаходяться в міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста.

Голова міськрайонної організації Товариства Валентина Чорна та директор школи мистецтв Вікторія Лисогор спільно з колегами, викладачами школи мистецтв Л.О. Чернишенко та А.І. Юрійчук, всебічно заохочують авторів кращих дитячих малюнків глибше пізнавати світ мистецтва і вдосконалювати свою майстерність під час роботи олівцем, вугіллям, гуашшю, темперою, пастеллю, акварельними і олійними фарбами.

Цілком можливо, що серед цих юних талантів з Умані вчаться тримати у руках пензель майбутні українські Пабло Пікассо, Сальватори Далі, Ван Гоги, Ель Греко, Куїнджі, Веласкеси, Гойї та інші славетні соратники цих видатних майстрів. Уважніше придивляймося до їх перших ескізів і начерків, щоб по них вгадати, хто ж з юних художників досягне висот своїх славетних попередників.

Найбільш привабливі роботи незабаром поповнять виставку кращих малюнків талановитої молоді, що відкриється 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, на яку завжди масово приходять мешканці Умані.

Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України використала три кращі дитячі малюнки з минулорічного конкурсу на заставку благодійних членських квитків 2015 року, які вийшли чималим тиражем на всю область.

Це приємно радує авторів малюнків і не лише їх, але і червонохрестівців.

Побажаймо ж юним художникам нових успіхів і творчого зростання!