П'ятниця, 15 травня 2015 14:10

Як стати успішним?

Сучасне життя – це жорстка конкуренція, витримати яку здатен тільки професіонал. Для будь-якої людини бажання досягти успіху у своїх починаннях і дійти до самого верху кар’єрних сходів природно. Але бажання – це лише перший, хоча і важливий крок на довгому і тернистому шляху. Саме тому в межах проекту «Академія молодіжного лідера» відбулося чергове заняття, яке з особливою цікавістю та нетерпінням чекало студентство, адже тема звучала так: «Як стати успішним?». Своїми секретами успіху з молоддю поділилися запрошені гості Дмитро Абрамець Дмитро – приватний підприємець, директор видавничо-поліграфічного центру «Візаві», Сергій Мельник – голова Уманської міськрайонної волонтерської організації «РАЗОМ», Сергій Семененко – депутат Уманської міської ради, приватний підприємець, голова громадської організації «Рідна Умань», Володимир Слонський – депутат Уманської міської ради, приватний підприємець, Ольга Чепка – директор Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка, депутат міської ради. Саме з цими керівниками виявили неабияке бажання поспілкуватися студенти.

Перше, що цікавило молодь, так це те, що саме стало початком успішності запрошених, і всі, як один, дали відповідь – поставлена ціль, сильне бажання її досягти та не боятись ризикувати. Також гості «Академії молодіжного лідера» поділилися тим, що зараз, в нелегкий для нашої країни час, вони займаються волонтерською діяльністю та допомагають учасникам АТО. Це питання також було піднято студентами, адже вони не байдужі до подій, які відбуваються на сході нашої держави, і, звичайно, пропонують свою допомогу.