Четвер, 21 травня 2015 16:37

В Умані відбувся фестиваль хореографічного мистецтва «Global-Dance»

16 травня 2015 року в міському Будинку культури пройшов II Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «GLOBAL - DANCE». Організатор фестивалю - Вікторія Глобчак.

Більше 30 колективів із 6 областей України дарували свою неповторну творчість уманчанам та гостям міста. Колективи із Черкащини, Кіровоградщини, Вінниччини, Одещини, Київщини та Чернігівщини представили глядачам більше 100 хореографічних номерів.

З привітальним словом до більше, ніж 1200 учасників фестивалю звернулась заступник міського голови Людмила Кирилюк.

Сюрпризом цьогорічного заходу став приїзд в Умань та виступ відомого в Україні хіп-хопера, учасника багатьох телевізійних проектів, педагога київської школи танцю «Май Вей» - Олександра Путілова.

Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами, статуетками, медалями, солодощами, а також мали можливість відвідати парк «Софіївка».

Нікого не залишило байдужим неповторне свято весни, краси, молодості та творчості.