Четвер, 28 травня 2015 11:27

Успіх уманських студентів на Чемпіонаті України серед вищих навчальних закладів

21-24 травня 2015 року у м. Тернополі пройшов Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів України. Учасники з 22-х ВНЗ боролися за завоювання нагород.

Дуже напружену боротьбу вели між собою Національний університет фізичного виховання і спорту України, Тернопільський національний економічний університет та Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. Доречно відзначити, що уманський університет був лідером змагань протягом 2-х днів.

Команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у складі:  Гуляйко Сергій, Мельник Наталія, Чаплоуцький Микола, Лозінський Євген, Мельник Юрій, Щербак Богдан, Щербак Назар, Приймак Діана, Шемракевич Анжела вибороли 20 нагород.

Такий успіх підтверджує, що тісна співпраця  університету та спортивної школи завжди приносить гарний результат.

Вітаємо студентів з гарним виступом та їх тренерів Владислава Грязнова, Олександра Рожанського та Андрія Томусяка.