Вівторок, 16 червня 2015 12:54

Наслідки зливи в Умані

За словами начальника відділу житлово-комунального господарства Станіслава Назарова, наслідком цієї зливи стали чотири повалені дерева: по вул. Ленінської «Іскри», вул. Котовського і в районі вул. Богуна.

«Друге, що потрібно зробити, - зазначає Станіслав Володимирович, - прибрати прибордюрний бруд, який намивається традиційно в низинах по вул. Жовтневої революції, Визволителів, Садовій».

По житловому сектору також є кілька проблем: залита одна ліфтова шахта, в кількох місцях є пошкодження покрівлі. Зараз ведуться ремонтні роботи.

Крім того, гілля та сміття забили ливневі каналізації. Комунальні служби міста оперативно приступили до їх прочищення, аби уникнути більших розливів води.

Як запевнив керівник відділу ЖКГ, усі проблеми, спричинені вчорашньою зливою, будуть вирішені протягом двох днів.