Середа, 29 липня 2015 08:22

Військова служба за контрактом-свідомий вибір кращих

Уманський обєднанийміський  військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 40 років на військову службу до Збройних Сил України за контрактом, з відповідною військово-спеціальною підготовкою. На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають таким вимогам:
-    громадяни що не проходили строкової військової служби вища, професійно-технічна або повна загальна середня освіта;
-    військовозобов’язані, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку;
-    жінки,які придатні за станом здоров’я до проходження військової служби в мирний час;
-    позитивна характеристика з останнього місця роботи (служби, навчання).

Соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом:
-    стабільне та вчасне грошове забезпечення від 2500 грн до 5000 грн (залежно від займаної посади, умов і тривалості військової служби);
-    щорічні грошові виплати: при переїзді до нового місця служби виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення та 50% на кожного члена сім’ї, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем один раз на рік, допомога на оздоровлення у разі відбуття на щорічну чергову відпустку (в розмірі місячного грошового забезпечення);                                                            -    зарахування часу проходження військової служби до загального і безперервного трудового стажу.
-
    право на безкоштовне трьохразове харчування під час виконання обов’язків у добовому наряді та безкоштовний гарячий обід щодня;
-
    забезпечення речовим майном на період служби;
-
    безкоштовне медичне обслуговування, пільгове санаторно-курортне лікування;
-
    можливість під час служби навчатися у вищих військових навчальних закладах Міністерства Оборони України за заочною формою навчання;
-
    забезпечення військовослужбовців службовим та постійним житлом;
-
    пенсійне забезпечення відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців»;
-
    участь у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва.

За довідками звертатись до Уманського районного військового комісаріату (м.Умань, вул.Урицького, 12) або за телефонами 3-41-12, 063-72-12-093, 066-288-09-02, 097-08-76-504.