Вівторок, 21 липня 2015 10:22

Громадські слухання проекту детального плану території відбудуться 31 липня 2015р. о 15.00 год. за адресою: м. Умань, вул. Жовтневої революції, 20, (актова зала медичного коледжу).

Замовник розроблення проекту містобудівної документації – Уманська міська рада.

Розробник проекту  - ПП , архітектор Білецький Володимир Антонович кваліфікаційний сертифікат архітектора АР №000952.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 31 липня 2015 р. о 15.00 год. за адресою: м. Умань, вул. Жовтневої революції, 20 (Актова зала медичного коледжу)

З основними техніко-економічними показниками проекту, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури Уманської міської ради за адресою: м. Умань, вул. Коломенська, 3 (вівторок та четвер з 16 до 17 години, кабінет головного архітектора).

Відповідальна особа щодо розгляду пропозицій – головний спеціаліст, начальник управління містобудування та архітектури, тел. 3-40-28

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до управління містобудування та архітектури Уманської міської ради за вказаною вище адресою.