Середа, 05 серпня 2015 14:20

Команда Черкаської області виборола Кубок Надій ФФУ

З кращих гравців турніру сформовано команду, яка представлятиме Черкаський міжрегіональний центр у фінальних змаганнях, що відбудуться 5-9 серпня у м. Миколаєві серед Центрів розвитку дівчачого футболу. Тренером команди Черкаського міжрегіонального центру призначено викладача Уманської ДЮСШ Юрія Деренюка.

У церемонії нагородження, яка проходила 4 серпня на центральному стадіоні міста, взяли участь заступник міського голови Людмила Кирилюк, голова Федерації футболу Черкаської області Володимир Фощій, начальник Черкаського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Антоніна Саприкіна, голова Федерації футболу м. Умані Володимир Віблий, директор Уманської дитячо-юнацької спортивної школи Владислав Грязнов, начальник відділу з питань фізкультури і спорту Уманської міської ради Ольга Ремез та генеральний директор ПАТ «Уманьферммаш» Анатолій Ліпкан.