П'ятниця, 21 серпня 2015 16:08

73 (позачергова) сесія міської ради VІ скликання

1. Про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради.
  2. Про внесення змін у структуру та загальну чисельність виконавчих органів  Уманської  міської  ради станом на 01.09.2015 р.
  3. Про затвердження Порядку розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів та ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних, рекламних заходів на території міста Умані.
  4. Про утворення Державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Уманській міській раді.
  5. Про розгляд постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 23.07.2015 року.

На сесії були присутні 26 депутатів міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації та громадських організацій.