Четвер, 10 вересня 2015 17:17

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

1. Про підсумки прийому загальноосвітніх дошкільних та позашкільних навчальних закладів до роботи у 2015/2016 навчальному році.
  2. Про затвердження титульного списку на капітальні видатки у закладах та установах відділу освіти Уманської міської ради на 2015 рік в новій редакції.
  3. Про затвердження фактичної мережі навчальних закладів комунальної власності міста та штатних розписів закладів освіти на 2015/2016 навчальний рік.
  4. Про надання дозволу на розміщення  зовнішньої реклами.
  5. Про розгляд заяви з питання проведення перепланування квартир багатоквартирних житлових будинків з влаштуванням балконів.
  6. Про проведення Дня міста.
  7. Про результати конкурсу з перевезення пасажирів автобусним маршрутом № 21-А «вул. Волкова – Реабілітаційний комплекс».
  8. Про затвердження доповнень до дислокації об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою м. Умань на 2015 рік.
  9. Про організацію торговельного обслуговування паломників-хасидів у вересні 2015 р.
  10. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.
  11. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.