Четвер, 17 вересня 2015 16:08

74 сесія міської ради VІ скликання

1. Про звіт в.о. міського голови, секретаря міської ради.
  2. Про виконання показників Програми економічного і соціального розвитку м. Умань за І півріччя 2015 року.
  3. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року.
  4. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 року № 2-66/6 «Про міський бюджет на 2015 рік».
  5. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 р. №1-66/6 «Про програму економічного та соціального розвитку м. Умань на 2015 рік».
  6. Про доповнення плану діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів на 2015 рік.
  7. Про затвердження Положення про економічний відділ Уманської міської ради у новій редакції.
  8. Про затвердження міської програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2015 - 2020 роки.
  9. Про затвердження міської комплексної програмищодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки)учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки.
  10. Про внесення змін до рішенняміської ради від 31.01.2014 року № 3.5 -48/6«Про затвердження міської програмисоціальної допомоги  «Турбота» на 2014-2020 роки.
  11. Про внесення змін до додатку 1 рішенняміської ради від 30 січня 2015 року № 3.9-66/6«Про Програму організації та фінансуваннягромадських робіт у 2015-2016 роках».
  12. Про зміну назви Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат I-II  ступенів ім. Ю.О.Гагаріна – педагогічний ліцей» Уманської міської ради Черкаської області.
  13. Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Умань».
  14. Про внесення змін до Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту.
  15. Про міську Програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей і підлітків на 2015-2020 роки.
  16. Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 31.01.2013 року № 1-34/6.
  17. Про звернення депутатів  Уманської міської радиVI скликання до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України з приводу підвищення тарифів на комунальні послуги.
  18. Про депутатський запит депутата міської ради Шумаєва В.М.
  19. Про внесення змін до Положення про цільовий фонд Уманської міської ради для утримання Інспекції з  благоустрою м. Умань при відділі житлово-комунального господарства Уманської міської ради та проведення заходів з благоустрою міста.
  20. Про надання згоди на виконання капітального ремонту дороги в мікрорайоні ДОСи.
  21. Про внесення змін до Переліку заходів з виконання Програми містобудівної документації на 2015-2016 роки.
  22. Про розробку детальних планів території.
  23. Про затвердження детальних планів території.
  24. Про затвердження змін до детального плану території мікрорайону «Східний».
  25. Про внесення змін та доповнень до Програми приватизації об’єктів міської комунальної власності на 2015 рік.
  26. Про затвердження Положенняпро відділ комунальногомайна Уманської міської ради в новій редакції.
  27. Про надання УДМШ № 1 згоди на безоплатне користування приміщеннями школи № 5.
  28. Про надання відділу ЖКГв безоплатне користування нежитловихприміщень в будівлі за адресою:м. Умань, вул. Урицького, буд. 43/1.
  29. Про передачу в довгострокове безоплатне користування гаражів за адресою: вул. Володарського, 6.
  30. Про розгляд звернень громадян, установ та затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування.
  31. Про резервування земельної ділянки – масиву для учасників АТО.
  32. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянкиза адресою: вул. Леваневського, 34-А.
  33. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Герцена, 29-А.
  34. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянкиза адресою: вул. Гонти, 3.
  35. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Чехова, 44.
  36. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Ленінської «Іскри», 144.
  37. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: пров. Постишева, 48.
  38. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: пров. Фурманова, 1-А.
  39. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Рафаїла Чорного, 24-А.
  40. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Рафаїла Чорного, 24-Б.

На сесії були присутні 26 депутатів міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації та громадських організацій.