Вівторок, 22 вересня 2015 16:48

Олександр Цебрій зустрівся з партизанами

В місті Умань проживає 3 ветерани – учасники підпільно-партизанського руху: Артеменюк Віталій Іванович – учасник партизанського руху Уманського, Тальнівського та Христинівського районів; Осадченко Ніна Іванівна – Вітебська обл., Білорусія, секретар Дуніловського підпілля; Шекстело Катерина Харитонівна – воювала в партизанському загоні ім. Фрунзе Мінської обл. з 1942 по 1944 рр. та 1 вдова померлого партизана Лодочнікова Тамара Сергіївна.

22 вересня в кабінеті в.о. міського голови, секретаря міської ради Цебрія О.В. відбулася святкова зустріч  керівництва міста з учасниками підпільно-партизанського руху. Олександр Володимирович вручив ветеранам матеріальну допомогу, подарунки (постільна білизна), вітальні листівки, квіти.

Ветерана партизанської боротьби та вдову партизанського руху, які за станом здоров’я не мали змоги взяти участь у зустрічі, відвідано вдома з врученням квітів, вітальних листівок та подарунків.