П'ятниця, 02 жовтня 2015 13:56

В Умані привітали освітян з професійним святом

У своєму виступі в.о. начальника відділу освіти Оксана Мельник подякувала освітянам за творчу плідну працю, побажала творчого завзяття, успіхів і благополуччя.

Під час урочистого зібрання за досягнуті успіхи у справі навчання і виховання учнів, вагомий внесок у справу розвитку і підтримки талановитої учнівської молоді відбулось нагородження педагогічних працівників освіти міста Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Уманської міської ради, відділу освіти Уманської міської ради.

За підготовку до 2015-2016 навчального року цінними подарунками були нагороджені педагогічні колективи ДНЗ №№ 5, 14, ЗОШ №№ 9, 11, НВК № 1, Будинку дитячої та юнацької творчості, Станції юних техніків, міського центру еколого-натуралістичної творчості.

Із святковими номерами перед педагогами міста виступили учасники «Зразкового художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Ерідан» Будинку дитячої та юнацької творчості, учні початкових класів НВК № 1 та учениця ЗОШ № 1 Марія Балан.