Четвер, 19 листопада 2015 15:17

Молодіжні спортивні ігри міста

настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, легкоатлетичний крос, футбол.

У 2014-2015 навчальному році у молодіжних спортивних іграх міста Умані взяли  участь понад 1200 студентів.

А саме колективи фізичної культури

-       Уманського професійного ліцею;

-       Уманського професійного аграрного ліцею;

-       Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького;

-       Уманського агротехнічного коледжу;

-       Уманського гуманітарно-педагогічного  коледжу імені Т.Г.  Шевченка;

-        Уманського медичного коледжу;

-       Уманського національного університету садівництва;

-       Уманського державного педагогічного університету імені П.Г. Тичини.

У нашому місті є добра традиція урочисто підводити підсумки молодіжних спортивних ігор  серед навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів  акредитації та ліцеїв.

18 листопада у спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась ця урочиста подія .

На церемонії були присутні: заступник міського голови Людмила Кирилюк, перший проректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професор Андрій Ґедзик,  декан факультету фізичного виховання Галина Безверхня, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Уманської міської ради Ольга Ремез, директор Уманського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анна Федотова

Переможцями та призерами серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації стали:

І місце - колектив фізичної культури. Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце - колектив фізичної культури агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва.

ІІІ місце -  колектив фізичної культури медичного  коледжу.

За вагомий внесок у створення належних  умов для забезпечення фізичного виховання і масового спорту у навчальному закладі були вручені подяки:

-  директору медичного коледжу Бебешку  Петру Степановичу;

-  директору агротехнічного коледжу  Кужелю Віталію Володимировичу;

- директору Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т. Г. Шевченка Чепкій Ользі Володимирівні

• Керівник фізичного виховання медичного коледжу Олександр Мамбик, викладачі фізичного виховання:  Сергій Ремезюк, Віталій Микитюк.
  • Керівник фізичного виховання агротехнічного коледжу Володимир Войцехівський, викладачі фізичного виховання: Олександр Глущенко, Олександр Августов, Сергій Білоус, Сергій Шапочка.
  • Керівник фізичного виховання Уманського гуманітарно педагогічного коледжу Сергій Матюшин, викладачі фізичного виховання: Валерій Черненко,  Марина Карасевич,  Володимир Куцерда .

Серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV  рівнів акредитації

І  місце - колектив фізичної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ІІ місце - колектив фізичної культури Уманського національного університету садівництва.

- Ректору Уманського національного університету садівництва – Непочатенко Олені Олександрівні

- Ректору Уманського державного педагогічного  університету імені П.Г. Тичини – Безлюдному Олександру Івановичу

Грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради  були нагороджені: завідувач кафедри  фізичного виховання та психолого – педагогічних дисциплін Уманського національного університету садівництва  – Іван Чорнобаб, керівник  спортивного клубу – Наталія Гребінюк, викладачі фізичного виховання Юрій Голубєв, Володимир Якушечкін .

Декан факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені П.Г. Тичини  – Галина Безверхня, керівник  спортивного клубу – Володимир Щербина, викладачі факультету фізичного виховання: Микола Маєвський, Тетяна Осадченко, Володимир Комар, Олег Андрощук, Руслан Маслюк, Сергій Ільченко, Сергій Пензай .

Молодь у нашому місті  дуже спортивна  і  завжди славилися своїми спортивними талантами. Ми пишаємось успіхами спортсменів, що прекрасно представляють свій навчальний заклад та місто Умань в обласних, державних та  міжнародних змаганнях.

Міцно тримають студенти перемоги у вільній боротьбі, гирьовому спорті, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, футболі, боксі.

Посвідчення про почесне спортивне  звання «Майстер спорту України» були  вручені:

• Учню Уманського аграрного професійного ліцею, вихованцю відділення боксу Уманської дитячо – юнацької спортивної школи №1 -  Овсяннікову Євгену (тренер – Віктор Петриченко)
  • Студентці  І курсу, факультету фізичного виховання, вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо – юнацької спортивної школи №1 – Юрійчук Юлії    (Тренер – Володимир Іщенко)
  • Студентці  ІІІ курсу, факультету фізичного виховання, вихованці  відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо – юнацької спортивної школи №1 – Мельник Наталії   (Тренер – Владислав Грязнов)
  • Студенту ІІ курсу, факультету фізичного виховання, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо – юнацької спортивної школи №1 – Щербаку Богдану (тренер – Олександр Рожанський)
  • Студенту ІІ курсу, факультету фізичного виховання, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо – юнацької спортивної школи №1 – Щербаку Назару (тренер – Олександр Рожанський)