Четвер, 31 грудня 2015 08:41

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

Участь в громадських обговореннях прийняло 38 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, громадських організацій та замовники проектних робіт.

Громадські обговорення складалися з доповідей секретаря міської ради Кирилюк Л.М,, заступника начальника управління містобудування та архітектури Бондаренко Л.І. та авторів проектів Єгорова Ю.І. та Камельовського І.П., коментарів та відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських обговорень було схвалено лише Проект щодо затвердження детального плану території промислових підприємств, обмеженої вулицями Вокзальна та Лева невського, метою розміщення пункту технічного обслуговування автомобілів.

Результати громадських обговорень оформлені протоколом громадських слухань.

Резолюція громадських слухань оприлюднено на офіційному веб-сайті Уманської міської ради.