Четвер, 14 січня 2016 11:33

Уманське міськрайонне управління юстиції інформує

Відповідно до цього Наказу втрачають чинність накази Міністерства юстиції України:

1) від 14 грудня 2012 року № 1842/5 «Про затвердження форм документів, надання (надсилання) яких встановлено Законом України «Про громадські об’єднання», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18 грудня2012 року за № 2100/22412;

2) від 02 листопада 2015 року № 2140/5 «Про затвердження форм реєстраційних карток», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04 листопада 2015 року за № 1357/27802.

Таким чином, з 13 січня 2016 року державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Уманського міськрайонного управління юстиції прийматимуть реєстраційні заяви встановленого зразка, а не реєстраційні картки.

Заяви заповнюються машинодруком або від руки друкованими літерами, друкуються з одного або двох боків аркуша.

У разі відсутності відомостей відповідні сторінки заяви не заповнюються і не подаються.

Даним наказом також передбачено, що до запровадження нового програмного забезпечення, яке відповідатиме вимогам Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців видають за результатами проведення реєстраційних дій виписки у паперовій формі на аркушах паперу форматом А4 без використання спеціальних бланків, проставляння підпису та печатки державного реєстратора.