Понеділок, 22 лютого 2016 15:44

Голова ДКСУ відвідала Уманщину

20 лютого 2016 року  із робочим візитом в Уманському управлінні Державної казначейської служби України Черкаської області перебувала Голова Державної казначейської служби України СЛЮЗ Тетяна Ярославівна та начальник Головного управління Державної казначейської служби України Черкаської області НИКОПАНЕНКО Сергій Миколайович.

Тетяна Ярославівна зустрілася із колективом Уманського УДКСУ Черкаської області. На зустрічі також  були присутні заступник міського голови з економічних питань  Бабич В.В. та  начальник фінансового управління Уманської РДА Івасюк М.Я.

Під час зустрічі були підняті питання роботи  органів ДКСУ  у системі дистанційного обслуговування клієнтів (СДО). Було висвітлено широкий перелік функціональних можливостей СДО, що дозволить розпорядникам цілодобово управляти рахунками установи не виходячи з офісу.Тетяна Ярославівна також   повідомила що розробники програми разом із спеціалістами ДКСУ постійно удосконалюють  можливості системи СДО. Наголосила що потрібно більш активно популяризувати систему СДО серед розпорядників коштів.

Слюз Тетяна Ярославівна цікавилася проблемними питаннями  життя колективу Уманського УДКСУ щодо умов праці, забезпечення комп’ютерною технікою, співпрацею з іншими органами державної влади.