Вівторок, 01 березня 2016 16:16

Вісім уманчанок отримали звання «Жінка року-2015»

Уже 16-й рік поспіль з ініціативи громадської організації «Спілка жінок міста Умані» проходить конкурс «Жінка року».

Весь цей час організаційний комітет, до складу якого входять авторитетні представники різних сфер життєдіяльності міста, визначає найактивніших жінок міста за клопотанням колективів, де вони працюють. За 16 років лауреатами конкурсу стали 184 уманчанки. Цього року кращих обрали у 8 номінаціях.

1 березня міський голова Олександр Цебрій та голова Спілки жінок міста Умані Валентина Чорна привітали лауреатів та вручили їм свідоцтва і квіти. Кожна конкурсантка на згадку про свою перемогу отримала диск із сюжетом, підготовленим телекомпанією «Умань» про цьогорічних переможниць конкурсу.

Переможцями конкурсу «Жінка року – 2015» стали:

• «Жінка-мужність» – Бабешко Оксана Миколаївна, учасниця АТО;
  • «Жінка-мати» – Голембієвська Лариса Василівна, багатодітна мати;
  • «Жінка-науковець» – Коваль Валентина Олександрівна, декан факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • «Жінка-педагог» – Молчан Галина Павлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №10;
  • «Жінка-керівник» – Непочатенко Олена Олександрівна, ректор Уманського національного університету садівництва;
  • «Жінка-працівниця житлово-комунальної сфери»   – Паламарчук Тетяна Володимирівна, двірник РЕУ № 2;
  • «Жінка-волонтер» – Сорока Зінаїда Михайлівна, волонтер міськрайонної волонтерської організації «Разом»;
  • «Жінка-медичний працівник» – Тітаренко Тетяна Дмитрівна, медична сестра дитячої міської лікарні.