Середа, 02 березня 2016 10:30

Обласний керманич дав 10 днів на пошуки соціальних працівників

озвучив на координаційній нараді в ОДА.

Натепер фахівців із соціальної роботи взагалі не мають у Жашківському, Золотоніському, Кам’янському, Лисянському, Монастирищенському, Смілянському, Уманському районах і в Золотоноші. Натомість лише по одному соцпрацівнику є в Канівському, Корсунь-Шевченківському, Маньківському та Христинівському районах, а також у Ватутіному та Каневі. Як наголошують в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, фактична чисельність таких працівників по області нині становить третину від нормативу.

– Головне завдання соціального працівника – вчасно прийти на допомогу тим, хто опинився у скруті, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Натепер в області маємо більше сотні родин загиблих АТОвців, а також сім’ї Небесної Сотні, переселенців тощо. Вони потребують системної підтримки з боку держави. Брак соціальних працівників це ускладнює. Тому цю ситуацію слід негайно виправляти. Також керівництву районів варто звернути увагу і на мотивацію соціальних працівників. Якщо вони отримують мінімальну заробітну плату, то і ефект від їхньої роботи буде такий же – мінімальний.

Окрім того, на Черкащині продовжуватимуть практику тренінгів для таких фахівців.