Вівторок, 10 травня 2016 13:01

Уманські веслувальники привезли низку нагород з кубка України

Ваша оцінка
(0 голосів)

У Дніпропетровську завершився кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

У змаганнях взяли участь 400 спортсменів, з них 224 дорослих та 176 юніорів. 24 команди представляли 22 області України.

Змагання були досить представницькими: 2 заслужені майстри спорту, 32 майстрів спорту України  міжнародного класу, 132 майстрів спорту України, 159 КМС.

До складу збірної команди Черкаської області увійшли вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1, представники Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України, а саме: Наталія Мельник, Богдан Щербак, Назар Щербак, Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фріюк,  Владислав Карнаух, Микола Чаплоуцький – студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини,  Богдан Жовтюк – студент агротехнічного коледжу, Олександр Будков, Михайло Біленький, Анастасія Івасюк.

Юлія Юрійчук  здобула золоту  нагороду та малий кубок олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської у заїзді байдарок-одиночок  на дистанції 500 м. Також Юлія стала срібним призером на дистанції 200 метрів у заїзді байдарок-одиночок та на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок-двійок.

Золоті нагороди отримали юніори Владислав Мегесь, Ярослав Фриюк, Богдан  Жовтюк на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-четвірок.

Золоту медаль кубку України отримав Владислав Мегесь на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-одиночок.

Золоту нагороду отримала Наталія Мельник на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-двійок.

Бронзу здобув Олександр  Гарань на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок -одиночок.

Срібло на дистанції 1000 м у заїзді байдарок-двійок та бронзу на дистанції 500 м у заїзді байдарок-четвірок здобула Анастасія Івасюк.

Команда Черкаської області посіла восьме загальнокомандне місце серед 24 команд України.

Такий виступ є безперечним успіхом уманської школи веслування, а це заслуга тренерів Олександра Іщенка, Олександра Рожанського, Тетяни Івасенко, Владислава Грязнова

Вітаємо переможців та їх тренерів.

Прочитано 776 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80