banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Середа, 18 травня 2016 11:10

В Умані встановлять меморіальну дошку Герою Небесної сотні

Ваша оцінка
(0 голосів)

Члени комісії розглянули низку питань, що стосувались упорядкування Реєстру вулиць і провулків міста Умань. Так, було прийнято рішення про виключення з Реєстру провулка Штабного (пров. Червоноармійський), а єдину будівлю, розташовану за цією адресою, приєднано до вул. Незалежності (Ж. Революції). Також до переліку вулиць міста внесли вулицю Софіївську, що знаходиться в районі Софіївської Слобідки, проте в документах була відсутня.

Крім того, були розглянуті звернення уманчан щодо встановлення меморіальних дощок загиблим учасникам АТО та воїнам-афганцям. Також найближчим часом в Умані буде встановлено меморіальну дошку Герою Небесної сотні Ігорю Бачинському. Йому посмертно було присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». З’явиться меморіальна дошка на будівлі ЗОШ № 5 м. Умані, де навчався хлопець.

Прочитано 997 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80