banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

П'ятниця, 20 травня 2016 15:24

Уманчани відзначили 155-у річницю перепоховання Тараса Шевченка

Ваша оцінка
(4 голосів)

22 травня в Україні відзначають 155-у річницю перепоховання духовного наставника українського народу, письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка.

Покласти квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві прийшли представники міської влади, депутати, керівники і працівники відділів та служб Уманської міської ради, викладачі та студенти вищих навчальних закладів міста.

«Саме тепер, коли будується й утверджується у світі молода Українська держава, духовні заповіти Тараса Шевченка мають особливе значення», - наголосила заступник міського голови Ольга Радченко.

Тарас Шевченко помер 10 березня 1861 року. На кошти друзів 13 березня його було поховано на Смоленському кладовищі в Петербурзі. У квітні домовину з прахом Т.Г. Шевченка, згідно із заповітом, перевезено в Україну, а 22 травня перепоховано на Чернечій горі поблизу Канева.

 

Прочитано 1219 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80