Середа, 25 травня 2016 14:25

25 травня відбулась 11 (позачергова) сесія Уманської міської ради

25 травня відбулась 11 (позачергова) сесія Уманської міської ради, на якій були присутні 27 депутатів.

На початку сесії міський голова Олександр Цебрій звернувся до депутатів з проханням включити до порядку денного питання щодо внесення змін до міського бюджету на 2016 рік і виділити кошти на придбання флюорографа.

Як повідомив Олександр Цебрій, на Черкаську область виділено 3 флюорографи. З’явилась можливість придбати флюорограф для Уманської міської лікарні на умовах співфінансування - з міського бюджету в розмірі 25 відсотків й обласного бюджету - 75 відсотків.

Депутати пішли назустріч і підтримали виділення 325 тисяч гривень з резервного фонду на придбання флюорографа.

Також обранці одноголосно ухвалили рішення щодо внесення змін до рішення міської ради ««Про затвердження міської програми соціальної допомоги «Турбота» на 2014-2020 роки». Відтепер фінансування пільгового перевезення громадян здійснюватиметься з міського бюджету. Найближчим часом на ці потреби планується спрямувати 500 тисяч гривень.

Крім того, на сесії були внесені зміни до структури виконавчих органів міської ради.