П'ятниця, 27 травня 2016 14:50

Свято Останнього дзвоника

27 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунав останній дзвоник для 407 учнів одинадцятих класів,  серед  яких 38 випускників за високі досягнення у навчанні будуть нагороджені 23 золотими та 15 срібними медалями.46 випускників 2016 року є переможцями інтелектуальних конкурсів, олімпіад, спортивних змагань різних рівнів.Cеред здобутих ними перемог: три - на всеукраїнському етапі олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, 12 – на обласних олімпіадах, 11 - на обласному етапі конкурсу-захисту МАН, 18 одинадцятикласників стали переможцями спортивних змагань, 3 здобули перемогу як гуртківці позашкільних навчальних закладів.

На святкові лінійки у навчальні заклади завітали депутати міської ради, представники міського виконавчого комітету, керівники підприємств та викладачі вищих навчальних закладів. Міський голова Олександр Цебрій привітав учнів школи №9 з успішним завершенням навчального процесу. У своєму привітанні він підкреслив, що знання, інтелект і компетентність є сьогодні найбільшою цінністю суспільства. Побажав учням  щасливих доріг, оптимізму, віри у власні сили, здійснення усіх намірів та сподівань.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{