banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Вівторок, 07 червня 2016 16:30

Засідання робочої групи виконавчого комітету Уманської міської ради щодо оперативного розв’язання питань під час масового перебування в місті брацлавських хасидів

Ваша оцінка
(2 голосів)

07 червня секретар міської ради Людмила Кирилюк провела засідання робочої групи виконавчого комітету Уманської міської ради щодо оперативного розв’язання питань під час масового перебування в місті брацлавських хасидів у вересні – жовтні 2016 року. На засіданні було проаналізовано стан прийому паломників-хасидів у 2015 році та  зазначено, що минулого року на святкування Рош-га-Шана прибула рекордна кількість прочан. За прогнозами цього року їх кількість становитиме на рівні минулого, що фактично становить понад третину населення міста. Така кількість людей на обмеженій території створюєвелике навантаження на інфраструктуру міста і потребує додаткових заходів щодо дотримання громадського порядку, санітарної очистки території, водо-, електро-, газозабезпечення тощо.

 

  На засіданні розглядались питання щодо організації реєстрації паломників, розвитку готельної інфраструктури та приведення до норм чинного законодавства України об’єктів забудови, упорядкування місця розгортання ринку, ліквідаціїстихійної торгівлі та узаконення всіх пунктів харчування, підготовки комунальних підприємств та укладання угод про надання послуг  відповідними службами, забезпечення належних санітарно-технічних умов та охорони правопорядку в районі компактного розселення брацлавських хасидів та інші.

 За наслідками наради були дані доручення відповідним структурним підрозділам, причетним до прийому паломників.

На завершення Людмила Миколаївна висловила впевненість, що робоча група, служби міської ради, підприємства, що надають послуги, зроблять все необхідне аби святкування іудейського нового року пройшло на належному рівні, а уманчани не відчулидискомфорту.

Довідково:

У вересні 2015 року до міста Умань на святкування Рош-га-Шана прибула рекордна кількість брацлавських хасидів - 29490, з них: 3161 дитина та 64 жінки, з 21 країни. Найбільша кількість паломників із Держави Ізраїль – 28360.

Приїзд здійснено 1360 автотранспортними засобами, в т.ч. 306 автобусами, 876 мікроавтобусами, 178 легковими автомобілями. З аеропорту «Бориспіль» прибуло 993 одиниць транспорту, з м. Одеса - 270 одиниця, з інших напрямків - 97.

Прочитано 1413 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80