http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Четвер, 09 червня 2016 17:08

В Умані відкрили сучасний пункт невідкладної медичної допомоги

Ваша оцінка
(3 голосів)

9 червня в Уманській міській лікарні відкрили пункт невідкладної медичної допомоги в рамках співпраці з Ізраїльським агентством з розвитку міжнародного співробітництва при Міністерстві закордонних справ Держави Ізраїль – MASHAV.

В церемонії відкриття взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські, голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, народний депутат України Максим Поляков, перший заступник Уманського міського голови Сергій Клочко.

Відтепер в Уманській міській лікарні працюватиме приймальний пункт, оснащений сучасним медичним обладнанням, яке рятуватиме життя мешканцям Умані та інших районів. На озброєнні в уманських лікарів тепер буде кисневий концентратор, триканальний електрокардіограф, дефібрилятор, шприцевий, інфузійний, аспіраційний насоси, апарат для штучної вентиляції легень, пульсоксиметр, ларингоскоп, отоскоп та ін.

«Заклади, на зразок створеного в Умані, найближчим часом з’являться в Черкасах та інших містах області. Тому приклад Умані в цьому плані дуже важливий», - підкреслив очільник області Юрій Ткаченко.

 

Прочитано 1414 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/